خدمات ما

در دوره شتاب دهی سکوتک چه خواهد گذشت؟

برنامه شتاب دهنده سکوتک کمک به استارتاپ هایی است که محصولات یا خدماتی را دارند می سازند که یک نیاز واقعی را از مردم در بازار ایران و سپس بازارهای جهانی رفع نماید. تاکید بر اقتصاد مقاومتی و قدم در این راستا لازمه اصلی برای پذیرش در دوره شتابدهی ما می باشد.

برنامه شتابدهی سکوتک یکساله می باشد و در طول یک سال دوره های مختلف حمایتی و آموزشی و مشاوره ای در راستای ارتقا سطح تیم های استارتاپی برگزار می گردد.

 

پیشنیازهای ورود به شتابدهنده سکوتک چیست؟

یک تیم مناسب که می تواند بیشترین و بهترین استفاده را از حمایت های ما داشته باشد باید پیش نیازهای زیر را داشته باشد:

 1. تیم مناسب و همدل دارای توانایی های مکمل که دغدغه اصلی زندگی شان راه اندازی آن کسب و کار و رسیدن به موفقیت است.
 2. حداقل نمونه ای اولیه و ساده از محصول ساخته شده باشد و صرفا در حد فکر و یا روی کاغذ نباشد.

روال ورود به شتابدهنده ما چگونه است؟

 1. تکمیل فرمدرخواست پذیرش در تاریخ خواسته شده
 2. بررسی فرم های ثبت شده توسط کمیته داوران
 3. دعوت از تیم های منتخب برای مصاحبه و ارائه حضوری
 4. اعلام نام پذیرفته شدگان و دعوت برای ورود به شتابدهنده
 • با پذیرش در شتابدهنده سکوتک چه چیزهایی به دست خواهید آورد؟

برنامه شتابدهی ما، یک برنامه فشرده ی منتورمحور، عملی، و ارزش آفرینانه خواهند است و استارتاپ های پذیرفته شده تحت نظر مستقیم کارآفرینان موفق و با تجربه، و افراد خبره قرار خواهند گرفت. این برنامه با هدف شتابدهی به استارتاپ شما در مسیر ورود به بازارها طراحی شده است.

تمرکز برنامه شتابدهی ما، کمک به شماست که نیاز موجود در بازار را کشف کرده اید، و ساختن محصولات و خدماتی را آغاز کرده اید که بتواند به آن نیازها، پاسخ دهد، تا انطباق محصول/بازار را کسب کنید و به سرعت در میان مخاطبان، جذابیت، تقاضا و کشش ایجاد کنید و حتی بفروشید.

در طول این دوره ما به استارتاپ ها کمک می کنیم تا به مشتری های واقعی دسترسی پیدا کنند و محصول یا خدماتشان را به فروش برسانند، و همچنین  به جایگاهی برسند که بتوانند با اطمینان، محصولشان را برای جذب مرحله بعدی سرمایه گذاری، به شبکه سرمایه گذاران ارائه کنند. در آن زمان، ما میان استارتاپ های پذیرش شده و سرمایه گذاران، شرکت های سرمایه گذاری جسورانه، و شبکه گسترده تجاری مان، ارتباط برقرار کرده و کمک خواهیم کرد استارتاپ، به نتیجه دلخواهش برسد.

در طول هر برنامه شتابدهی موارد زیر به شما ارائه خواهد شد:

۱. تامین سرمایه،فضای کار و امکانات لازم:

ارائه منابع، آموزش و راهنمایی، زیر ساخت ها، فضای کار جذاب، و سرمایه نقدی (جمعا به ارزش 1۰۰ میلیون تومان) به اندازه لازم که هزینه های شما را در طول دوره شتابدهی پوشش دهد. حداقل میزان سرمایه نقدی 3۵ میلیون تومان است که بر اساس پیشرفت کار به شما ارایه می گردد. ضمنا به نسبت تعداد افراد تیم، و پیشرفت کار امکان افزایش این مبلغ وجود دارد و در ازای 35 میلیون تومان سرمایه نقدی و سایر سرویس ها (شامل فضای کاری، آموزش ها، خدمات مشاوره ای، حقوقی، مالی و …) ما از شما بین ۸ تا 20درصد سهام شرکتی که ثبت می شود را دریافت می کنیم.

۲. آموزش و پرورش:

تجربه در کارآفرینی حرف اول را می زند. چه خودتان تجربه کنید چه از تجربیات دیگران بهره ببرید. اینکه کارآفرینان موفقی که راه را پیش از شما پیموده اند، و سرمایه گذارانی که دیده اند چه چیزهایی جواب می دهد، در کنار شما باشند چیزی نیست که به صورت معمولی به توانید بدست بیاورید. شما در اینجا، از بزرگان صنایع مختلف بخصوص فناوری اطلاعات و ارتباطات همفکری و راهنمایی خواهید گرفت.

منتورهای ما، افراد سرشناس، کارآفرینان و استعدادهای برتر در حوزه های تخصصی خود هستند و ما، در شتابدهنده ، به این موضوع بسیار اهمیت می دهیم. با پذیرش در «اینجا» در معرض موجی از همکاری ها و همفکری های جدی، رک و بی تعارف، بسیار ارزشمند و کاربردی قرار خواهید گرفت.

 • دعوت از کارآفرینان موفق و با تجربه تا با در اختیار قراردادن تجربیات خود روحیه شرکت کنندگان در استارتاپ را دو چندان کنند.
 • دعوت از متخصصان و کارشناسان حقوقی تا به تیم ها کمک کنند برخی از پیچیدگی های قانونی راه اندازی کسب و کار خود را برطرف کنند.
 • دعوت از کارشناسان با کیفیت بالا به ویژه در زمینه هایی مانند توسعه محصول ، توسعه دهندگان ،طراحان و بازاریابان تا تجربیات خود را در حوزه استارتاپ در اختیار شرکت کنندگان در دوره قرار دهند.

۳. معرفی، حمایت و قراردادن در معرض دید:

ما به شما کمک می کنیم تا به رسانه های مختلف دسترسی پیدا کنید و پیام تجاری تان را به گوش تعداد بسیار بیشتری از افراد برسانید. منتورهای ما دسترسی به شبکه های گسترده کسب و کار خود را برای شما مهیا خواهند کرد و این یعنی دسترسی به سرمایه گذاران، مشتریان احتمالی، شرکای راهبردی و …

4.فضای کار اشتراکی در شهر محل سکونت:

در اختیار قراردادن فضای کار اشتراکی به برگزیدگان در دوره شتاب دهی فعالیت در محیط کاری با حضور افراد مستعد و متخصص با نگرش‌های متفاوت، فرصت کم‌نظیری است تا با اشتراک دانش و تجربه، فضایی پویا و هم‌افزا بوجود آید.

از جمله امکانات منحصر به فرد شتابنده ما در اختیار قرار دادن فضای کار اشتراکی در شهر محل سکونت خودتان یا در مرکز استان می باشد. برای کار کردن بهانه ای ندارید…

اضافه بر موارد بالا چه مزایا و امکانات دیگری در اختیار شما قرار خواهد گرفت؟

افزون بر دسترسی به منابع زیرساختی، شبکه ها و پایگاه های دانشی ما، استارتاپ های پذیرفته شده از تجارب، نظرات و توصیه های تعدادی از باهوش ترین افراد در دنیای استارتاپ ها هم بهره مند می شوید.

 1. دسترسی به زیرساخت های ما
 2. منتوریگ و آموزش ها و مشاوره های حرفه ای توسط افراد خبره
 3. معرفی به سرمایه داران معتبر و شبکه های تجاری
 4. استفاده کامل از امکانات و فضای کاری منحصر به فرد
 5. دسترسی اولیه به بازارها و مشتریان احتمالی
 6. فراگرفتن روش های کشف نیاز واقعی در بازارها و ساختن محصولات که برای مردم ارزشمند است
 7. دسترسی به خدمات کسب و کار (امور حقوقی، مالی، حسابداری، و…)
 8. فرصت ارائه ایده و محصول به سرمایه گذاران